Vysoká postel s úložným prostorem Venezia

Výška postele na cm jak Vám bude vyhovovat. S úložným prostorem nebo bez. Bytelné provedení.

Vysoká postel s úložným prostorem Venezia – vystavena na naší vzorkovně v Otrokovicích.  Tato vysoká postel s úložným prostorem má čelo postele širší než samotná postel, což zvýrazňuje její šířku a umožňuje zvolit alternativní noční stolky. Čelo je zdobené prošíváním se zátahy bez knoflíků. Počet buchet si můžete zvolit jak horizontálně, tak vertikálně. Rohy bočnic postele jsou šité v kuse, tudíš musí být postel rozdělena uprostřed na dvě poloviny, které se pak smontují k sobě. Nožičky jsme zvolili vyšší tak, aby se pod postelí dalo uklízet a postel s nimi vypadá lehčeji. Nohy jsou vyrobené z masivu natřené bílou lazurou. Pod matracemi je možný úložný prostor. Jedná se o vysokou postel s úložným prostorem a vysokou nosností v kvalitním a bytelném provedení.

Co se týče rozměrů, tak výška ležení u této realizace postele je 60cm. Celková výška čela za hlavou je 142cm. Nožičky jsou 10cm vysoké. Tyto rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit matracový rozměr postele.

Záleží tedy jen na Vás, jaké rozměry, potahový materiál a doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete zvolit správné rozměry a vybrat potahový materiál z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

MATRACE:

Matrace nabízíme od předního českého výrobce

LB Bohemia

http://www.kouzelnespani.cz/kategorie/matrace.aspx

ROŠTY:

Rošty nabízíme buď pevné masivní nebo lamelové od firmy LB Bohemia. Rošty mohou být polohovací, odklápěcí z boku nebo od nohou.

http://www.kouzelnespani.cz/kategorie/rosty.aspx

Varianty potahových látek

Varianty čel

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm výšku ležení typ čela výšku čela mnoho dalších detailů ... !

S LÁTKAMI CREVIN 5LET KOMPLETNÍ ZÁRUKA NA CELOU POSTEL !

5 let odznak crop

 

Líbí se Vám tato postel? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této postele na cokoli zeptat:

1 + 7 = ?