Postel Rochetta

Postele, které opravdu vyrábíme v Berouně

Rozměry této realizace:

Výška ležení 65cm

Výška čela 120cm

Matracový rozměr 180x200cm

Již v základu:

  Vysoká nosnost 200kg/místo

 Bytelné provedení

 Velký výběr potahových látek

 Záruka 10let

Vždy si můžete zvolit:

  Výšku ležení

 Úložný prostor

 Noční stolky

 Truhlu

 Výšku a šířku čela

 Kvalitní matrace a rošty

 Nožičky

 Provedení BOXSPRING

 Extrémní nosnost

 Elektroinstalaci

Příklad realizace

Vyrobeno v Berouně

Čalouněná postel s dřevěným čelem, proč ne? Postel Rochetta je příkladem kombinace masivního dřevěného čela a příjemně měkkého čalouněného korpusu postele. Bočnice postele jsou spojeny v rozích na 45°, design je tudíž velmi čistý a nenarušený jinými spárami. Zákazníci vybrali netradiční a zajímavé barvy, ty si ale můžete vybrat vlastní, stejně tak i druh dřeva.

Tato postel má i hluboké úložné prostory se zdvihacími rošty z boků a matrací v kuse. To si ale také můžete zvolit podle vlastních potřeb.
Co se týče rozměrů, tak matracový rozměr této postele je 180x200cm, výška ležení 65cm a celková výška čela za hlavou je 120cm. Tyto rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm tak, jak vyhovují právě vám. Můžete si říct i tloušťku bočnic, přesahy čela do stran nebo dát postel na nožičky. Zrovna tak si můžete určit matracový rozměr postele a úložné prostory. Těšíme se na vaši návštěvu u nás na vzorkovně, kde vám budeme k dispozici v řešení vašich specifický požadavků. Vše vám ukážeme a nakreslíme vaši originální postel. Na rošty a matrace se můžete podívat zde: https://www.postelenamiru.cz/matrace-na-miru/
Děkujeme za vaši zprávu !
odpovíme Vám co nejdříve.